НОВИНИ

ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ


21 травня у "Візерунка" було справжнє свято. 10-річчя колективу біло відзначено великим концертом. На ньому виступили всі учасники студії - від молодшої групи до солістів. А потім діти спробували смачний торт і отримали в подарунок чашку з логотипом "Візерунку". Батьки і діти були дуже задоволені.


КРИШТАЛЕВА МРІЯ


17 березня у "Візерунка" був щасливий день. Ми привезли три нагороди з конкурсу "Кришталева мрія". В конкурсі взяли участь старша група студії та солісти Лютаєва Івєтта і Катасонова Настя. В результаті ми отримали три перших місця! Діти втомилися, але дуже щасливі!!!


СОНЦЕ ЗА НАС


10 березня наша Зразкова вокальна студія взяла участь у ХІІ Всеукраїнському конкурсі «Сонце за нас». День був дуже насиченим і цікавим. Переживання з приводу виступу, цікавий брифінг журі з дітьми і батьками, цікавий майстер-клас для дітей і чудовий гала-концерт. А в кінці – ще й дуже смачний торт!!! Діти повернулися додому з медалями і безліччю емоцій. І наш здобуток – ІІ місце.


1 БЕРЕЗНЯ


1 березня – перший день весни. І, як завжди, в цей день – наш традиційний концерт. Багато цікавих номерів у виконанні вихованців Центру творчості «Дивосвіт». І наша старша група заспівала «Ми хочемо миру» та «Дитинство не втрачай». Різнохарактерні пісні прозвучали у виконанні солістів: ЛютаєваІвєтта «Мій світ», Катасоновв Анастасія – «Почни з себе».


ЩО? ДЕ? КОЛИ?


26 січня для вихованців, педагогів і батьків "Дивосвіту" був надзвичайно цікавим днем - команди від студій "Візерунок", "Ліберті" та "Різні Люди" грали у "ЩО? ДЕ? КОЛИ?". Інтелектуальні ігри - це багаторічна традиція "Дивосвіту", але ця гра, на якій виросли багато поколінь, проводилася у нашому Центрі творчості вперше. Гра була дуже азартною, атмосфера - дійсно інтелігентною, але водночас шалено емоційною.За кількістю правильних відповідей були визначені переможці - команда "Візерунку" - вони і стали володарями спеціального призу "Розумна сова". Менше на одну відповідь дала команда "Різних Людей" - тож вони другі за результатом. А третіми на умовному п'єдесталі опинилися "Ліберті". Усі команди знавців отримали свідоцтва про присвоєння їм звання гросмейстера інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" Дякуємо організаторам і ведучим гри Катерині Караваєвій та Інні Заблоцькій за чудову подію. Наша вдячність усім, хто долучився до цієї події.

НОВОРІЧНА КАЗКА "ПАНІ МЕТЕЛИЦЯ"


Чотири дні поспіль вирувала на ДИВО-сцені «ПАНІ МЕТЕЛИЦЯ» - новорічна вистава з колядками, щедрівками, піснями й танцями. Це було яскраве велике дійство з безліччю казкових персонажів: були тут і дід із бабою, і лагідна дідова донька, і вередливі бабині дочки, і Нічка Новорічна зі Сном та Дрімотою, і Морозенко з паном Бурулею, і цілий загін снігових баб та сніговиків, і, звісно, Пані Метелиця зі своїми невгамовними помічницями Хурделицею та Завірюхою. Свою версію в українському народному стилі цієї відомої казки створили наші ДИВО-митці: автор сценарію та режисер Олена Титаренко, актори творчого об'єднання «Різні Люди» (керівник Олена Титаренко), вокальні студії «Візерунок» (керівники Тетяна Литвин, Катерина Лютаєва) та «Соло» (керівник Світлана Стрелкова), хореографічна студія «Liberty» (керівники Марія Січкаренко, Ірина Бабенко) та студія пластики «Viva» (керівник Діна Зав'ялова). ДИВО-артисти дарували всім своє мистецтво, новорічний настрій і щирі емоції.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ 2018


4 жовтня в Центрі творчості "Джерело" відбувся концерт до дня вчителя.
Молодша та старша групи вокальної студії
"Візерунок" та багато інших колективів м.Вишгород привітали вчителів
району з їх професійним святом.

ДИВОВІДКРИТТЯ


29 вересня в нашому Центрі творчості "Дивосвіт", як завжди в кінці вересня, відбулося дивовікриття нового творчого сезону. Багато творчих колективів представило свою концертну програму.
Це і вокальна студія "Соло", і хореографічна студія "Пролісок", і студія сучасної хореографії "Liberty", і Зразкова вокальна
студія "Візерунок".
Концерт видався надзвичайний.


ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ
ТА 45-РІЧЧЯ ВИШГОРОДСЬКОГО РАЙОНУ


24 серпня наш Вишгород святкував одразу два свята: День Незалежності та 45-річчя Вишгородського району.
Творчі колективи Центру творчості "Дивосвіт" - "LIBERTY", "Пролісок", "Різні люди" та "Візерунок" -
разом з Оленою Титаренко, Олександрою Нетикшою та Катериною Лютаєвою підготовували свій виступ на параді та флешмоб.
Це було неперевершено!!! Завершила цей чудовий день вокальна студія "Візерунок" піснею "Україна - це ти".
На цьому святі вокальна студія запрезентувала свої нові футболки з логотипом "Візерунок".
Ми дуже вдячні Олексію Момоту за допомогу в їх пошитті.


"ВІЗЕРУНОК" В МОТУЗКОВОМУ ПАРКУ


Цей навчальний рік закінчився для нашого "Візерунку" досить незвично.
Адміністрація міста нагородила нас безкоштовною прогулянковою в мотузковому парку Вишгорода. Діти пережили незабутні миті на найвищій мотузковій трасі, спробували себе на міцність і весело провели день.
Втомлені та щасливі діти відправились до піццерії "Margarita" відмітити кінець насиченого навчального року.

ЗВІТНИЙ КОНЦЕРТ «ДИВОСВІТУ»


"Дивосвіт" завершив черговий творчий сезон великим концертом, що відбувся 31 травня. Три вікові групи вокальної студії "Візерунок" та її солісти потішили глядачів чудовими піснями.
Відкривала концерт середня група яскравою піснею «Це просто Україна». Малюки зворушили глядачів піснями «Раз, долонька» та «Черевички». Cтарша група заспівала улюблену польську пісню «Tamta dziewczyna», а завершила концерт чуттєвою піснею «Дитинство не втрачай».
Ну і наші солісти! Лютаєва Івєтта дуже проникливо заспівала пісню-молитву «Я молюся за тебе», Тарасюк В’ячеслав доніс до глядачів філософський зміст пісні «Люди як кораблі» незабутнього Кузьми Скрябіна, а Настя Катасонова запалила зал ритмічною піснею «Stoppeople». Ну а чудовий дует братів Слави і Олександра Тарасюків з піснею «А я на морі» викликав просто шквал аплодисментів.
Чудово виступали і інші колективи «Дивосвіту»: театральна студія «Різні люди» представляла себе в кількості аж 42 ведучих, а вокальні студії "Соло", "Доремікс", як зазвичай, заспівали гарних пісень. Танцювальні колективи "Пролісок", "Liberty" і "Viva" представили досить різноманітні за жанрами та стилями композиції.
Відшумів цьогорічний ДИВО-сезон, залишивши і у артистів, і у глядачів яскравий спогад про себе.
Далі буде)))
ФЕСТИВАЛЬ "ТАЛАНТИ ТВОЇ, КИЇВЩИНО"


30 травня в парку Перемоги в м.Бровари відбувся фестиваль "Таланти твої, Київщино". На ньому були представлені виставки робіт вихованців закладів позашкільної освіти Київщини, зокрема і нашого Центру творчості "Дивосвіт". До концертної програми за участі кращих дитячих художніх колективів Київської області був залучений і наш "Візерунок". Вихованці студії з успіхом виконали пісні "Дитинство не втрачай" і "Tamta dziewczyna".

ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЕТАП ВІДБОРУ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ ДИТЯЧОЇ ТВОРЧОСТІ «ЯСКРАВІ ДІТИ УКРАЇНИ»


5 травня у Будинку культури "Енергетик" відбувся районний етап Національного конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України». В конкурсі взяло участь понад 30 артистів з усього Вишгородського району. Вихованка вокальної студії «Візерунок» Лютаєва Івєтта виборола І місце.
Наші вітання!!!


"ВІЗЕРУНОК" НА «ЗІРКАФЕСТІ»


Пишаємося! Радіємо! Вітаємо!
На Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячої та юнацької творчості "З Україною в серці" від творчого проекту "Зіркафест", що відбувся 28 квітня в самому серці Києва - в Колонному залі Київської міської державної адміністрації, наші "Візерунки" вибороли ГРАН-ПРІ. В конкурсі брали участь вокальні ансамблі з Києва, Борисполя, Борисполя та Вишневого. А серед тридцяти пяти солістів-конкурсантів наші солісти В'ячеслав Тарасюк та Івєтта Лютаєва вибороли ПЕРШІ МІСЦЯ.
Так тримати!!!!
26 КВІТНЯ – РІЧНИЦЯ ЧОРНОБИЛЯ


На нашому календарі - сумна дата.
На знак пам'яті про трагічні події на Чорнобильській АЕС вокальна студія "Візерунок" взяла участь у концерті-реквіємі, що пройшов у Вишгородському районному будинку культури.
Минуле потрібно пам'ятати заради майбутнього, щоб воно ніколи не повторилося.
"ЯСКРАВІ ДІТИ УКРАЇНИ"


16 березня вихованці нашої студії були запрошені як глядачі на фінал конкурсу "Яскраві діти України", що відбувався в палаці "Україна". Найкращі вокалісти з усіх куточків нашої країни змагалися за найвищу нагороду. А на завершення конкурсу на дітей чекала несподіванка - виступи зірок української естради: MONATIKа, "Время и Стекло", Світлани Тарабарової та інших. Дякуємо організаторам концерту за неперевершені емоції!
БЛАГОДІЙНІЙ КОНЦЕРТ


10 березня наш "Візерунок" взяв участь у благодійному концерті, що відбувся в Будинку культури "Енергетик". Майже всі творчі колективи Вишгороду виступали на підтримку чудової молодої жінки, мами, Ірини Василець. Всі кошти від концерту підуть на її лікування.

ВІДКРИТИЙ ВОКАЛЬНИЙ КОНКУРС «СВІТ ЧУДЕС.UA»


4 березня Зразкова вокальна студія «ВІЗЕРУНОК» з успіхом взяла участь у Всеукраїнському відкритому вокальному конкурсі «СВІТ ЧУДЕС.UA». Серед вокальних ансамблів середня група «Візерунку» отримала ІІ місце, а наша старша група виборола І місце! Так тримати!


НОВОРІЧНА ВИСТАВА "ДВОЄ ВДОМА"


Чотири дні поспіль у "Дивосвіті" відбувався показ новорічної вистави "Двоє вдома" від неперевершеного режисера Олени Титаренко. Щодня аншлаги. Щодня понад чотириста глядачів у залі та понад двісті артистів на сцені. Безліч емоцій, величезна праця усіх маленьких і великих артистів, керівників студій, батьків та усіх причетних! Дякуємо «Дивосвіту» за новорічне диво!!!


ДЕНЬ ВИШГОРОДА-2017


Традиція якнайкраще представити юні таланти міста на Дні Вишгорода - й цього року була підхоплена дитячими творчими закладами нашого міста. "Дивосвіт", звісно, був одним з найактивніших учасників свята. Вдень вітали вишгородців зі святом й дарували своє мистецтво на концертному майданчику в будинку культури; увечері співали на Співочому полі, що на набережній.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ - 2017


Напередодні Дня працівників освіти дитячі творчі колективи Вишгорода вітали педагогів з професійним святом.Звісно, "Дивосвіт" долучився до цієї події. Наші юні ДИВО-артисти дарували вчитялям району своє мистецтво. А наші ДИВО-педагоги отримали з нагоди свята нагороди від обласної та районної державної адміністрації.