НОВИНИДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ - 2017


Напередодні Дня працівників освіти дитячі творчі колективи Вишгорода вітали педагогів з професійним святом.Звісно, "Дивосвіт" долучився до цієї події. Наші юні ДИВО-артисти дарували вчитялям району своє мистецтво. А наші ДИВО-педагоги отримали з нагоди свята нагороди від обласної та районної державної адміністрації.ДЕНЬ ВИШГОРОДА-2017


Традиція якнайкраще представити юні таланти міста на Дні Вишгорода - й цього року була підхоплена дитячими творчими закладами нашого міста. "Дивосвіт", звісно, був одним з найактивніших учасників свята. Вдень вітали вишгородців зі святом й дарували своє мистецтво на концертному майданчику в будинку культури; увечері співали на Співочому полі, що на набережній.НОВОРІЧНІ ВИСТАВИ У "ДИВОСВІТІ"


Чотири дні поспіль у "Дивосвіті" відбувався показ новорічної вистави "Двоє вдома" від режисера Олени Титаренко. Щодня аншлаги. Щодня понад чотириста глядачів у залі та понад двісті артистів на сцені. ДИВО-артисти, втомлені й щасливі, отримали безліч схвальних відгуків від глядачів та подарунки. "Дивосвіт" пишається своїми талановитими вихованцями, вдячний за всебічну підтримку їхнім батькам і особливу вдячність висловлює творчій команді працівників "Дивосвіту": Олені Титаренко, Павлу Лук'яненко, Дмитру Горбачу та інш.